+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
юрисдикції

ТРАСТ НА ПАНАМІ

Отримати комерційну пропозицію

ТРАСТ НА ПАНАМІ

Панама - одна з небагатьох країн у світі з суто територіальною податковою системою, де оподатковуються тільки кошти з джерелом доходів на Панамі. Також, податковий кодекс країни звільняє від сплати податку на прибуток за відсотками, що виплачуються панамськими банками своїм клієнтам за ощадними рахунками і строковими депозитами, відкритими на Панамі.

Законодавство про трасти існує з 1940 року і базується на загальному праві. У 1984 році був прийнятий закон, який розширив спектр правових інструментів і преференцій, що надаються Панамою в якості податкової гавані для міжнародного фінансового співтовариства.

ПЕРЕВАГИ ЗАСНУВАННЯ ТРАСТУ НА ПАНАМІ

Траст на Панамі може бути створений для будь-якої мети за умови, що це не суперечить закону або громадському порядку. Трастова угода може містити будь-які умови засновника. Засновником, трастовим керуючим і бенефіціарами можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Крім того, панамське законодавство дозволяє створювати безстрокові трасти.

Конфіденційність існування трасту тут гарантується законом. Законодавство передбачає, що трастовий керуючий, його представник або будь-яка особа, яка бере участь по виконанню положень трастової угоди, повинні дотримуватися конфіденційності операцій.

ВИКОРИСТАННЯ ТРАСТУ

  • Захист активів;
  • Планування наступництва;
  • Комерційні цілі, включаючи спільне інвестування;
  • Податкова оптимізація;
  • Благодійні цілі;

ЗАСНУВАННЯ ТРАСТУ

Траст засновується на підставі конфіденційної трастової угоди між засновником і трастовим керуючим, яка засвідчується панамським нотаріусом. Інших вимог до створення трасту, в тому числі вимог про внесення в реєстр, немає.


повернутися назад Отримати комерційну пропозицію

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67