юрисдикції

ТРАСТ на Кіпрі

Отримати комерційну пропозицію

ТРАСТ на Кіпрі

Кіпр продовжує залишатися однією з найбільш привабливих юрисдикцій для міжнародного податкового планування у світі. У 2009 році Кіпр офіційно був внесений Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку в список країн, які відповідають міжнародним нормам ведення бізнесу. Прозорість податкового законодавства і системи оподаткування, низька ставка корпоративного податку, відсутність оподаткування дивідендів, значна кількість ратифікованих договорів про уникнення подвійного оподаткування з більшістю економічно розвинених держав - все це створює сприятливий клімат для ведення діяльності в цій державі.

Однією з визначальних характеристик привабливості юрисдикції є створення міжнародного трасту на Кіпрі, який регулюється місцевим законом про міжнародні трасти та основами англійського права в частині довірчого управління. Законодавство Кіпру про трасти засноване на принципі високого рівня захисту конфіденційності та анонімності.

ПЕРЕВАГИ СТВОРЕННЯ ТРАСТУ НА КІПРІ

Кіпрський траст може створюватися як в благодійних, так і в комерційних цілях. Існування міжнародного трасту на Кіпру не обмежено конкретними строками, якщо інше не вказано в трастовій угоді.

Засновник трасту має широкі повноваження, наприклад, розірвати траст або змінити умови його функціонування. Кіпрське зазаконодавство не містить обов'язкових вимог щодо резидентності засновника. На підставі створення трасту бенефіціар і засновник можуть стати резидентами Кіпру. Будь-яка інформація або документація, яка стосується міжнародного трасту, може бути розкрита тільки за дозволом суду Кіпру. Відповідно до Закону про міжнародні трасти, вимоги про реєстрацію або публікацію установчих документів і фінансової звітності відсутні. Винятком є необхідність подачі інформації про назву трасту, дату його заснування і даних про довірчого керуючого в Орган Нагляду. Така інформація буде розглядатися як абсолютно конфіденційна.

Ще однією перевагою кіпрського трасту є можливість його редоміцилювання (переведення в іншу юрисдикцію). Міжнародний траст, створений на Кіпрі, може користуватися податковими пільгами Кіпру, а при його створенні в обов'язковому порядку сплачується збір в розмірі 430 €.

ВИКОРИСТАННЯ ТРАСТУ

  • Захист активів;
  • Планування наступництва;
  • Комерційні цілі, включаючи спільне інвестування;
  • Податкова оптимізація;
  • Благодійні цілі;

ЗАСНУВАННЯ ТРАСТУ

Траст засновується на підставі конфіденційної трастової угоди між засновником і трастовим керуючим після надання основної інформації про траст. Вимог про внесення інформації до реєстру немає.


повернутися назад Отримати комерційну пропозицію

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 255 57 67