+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
послуги

трасти

трасти

Траст є інструментом англо-саксонської правової системи, який бере початок ще з часів хрестових походів. У процесі тривалого історичного розвитку довірчої власності, інститут права справедливості сформувався в самостійний інститут права, основним інструментом якого виступає траст.

У сучасному розумінні траст - це форма правовідносин, заснованих на трастовий угоді (Trust Deed), відповідно до якої засновник передає активи в довірчу власність трастових управляючих (Trustee) і визначає коло бенефіціарів - осіб, які можуть отримувати вигоду від трасту.

Вигоду від використання активів трасту отримують тільки бенефіціари, а його засновник втрачає права на майно, перериваючи з ним правовий зв'язок шляхом відчуження (крім тих, які прямо передбачені в трастовій угоді). Проте засновник може направляти трастовим управляючим рекомендаційні листи (Letters of Wishes), в яких містяться інструкції з управління майном, або іншим чином висловлює свою волю щодо управління активами.

При цьому бенефіціарам трасту надається право контролю за дотриманням довірчим власником умов трастової угоди, аж до звернення в суд за захистом своїх інтересів. Також, з метою контролю за діяльністю довірчого власника, в структуру трасту може бути введений Протектор (Protector).

З правової точки зору траст не є юридичною особою, а визначається як особлива форма договірних відносин, які підлягають державній реєстрації.

ЦІЛІ СТВОРЕННЯ ТРАСТУ

 1. Захист майна та активів від рейдерів
  При використанні трасту засновник юридично дистанціюється від свого майна. Як наслідок він втрачає права, які можуть бути об'єктом посягання з боку рейдерів.
 2. Захист майна та активів від вимог кредиторів
  На майно, яке знаходиться в трасті, не може бути накладено арешт.
 3. Захист майна від членів сім'ї
  При розірванні шлюбу майно не підлягає поділу, оскільки перебуває у власності трасту.
 4. Захист майна від держави
  Захист майна від політичної та економічної нестабільності забезпечується його переміщенням (юридично) в стабільних юрисдикціях із спеціальним законодавством, яке гарантує максимальний захист активів фонду.
 5. Оптимізація оподаткування
  Здійснюється шляхом заснування трасту в низькоподатковій юрисдикції.
 6. Створення альтернативного методу наслідування
  Шляхом заснування фонду засновник отримує можливість уникати вимоги законодавства про обов'язкові черги спадкування і розподілу спадщини.
 7. Гарантування конфіденційності фактичного володіння майном
  При створенні трасту ім'я засновника і інформація про нього не вносяться до реєстрів і містяться тільки в трастовому договорі. Ім'я власника відомо тільки Trustee.

Траст є ефективним способом володіння майном як для особистих, так і бізнес-цілей. Цей інструмент дозволяє зберігати анонімність, надаючи широкий спектр використання.

повернутися назад

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67