+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
послуги

«ВІРТУАЛЬНИЙ» ОФІС І ПОСЛУГИ СЕКРЕТАРЯ

«ВІРТУАЛЬНИЙ» ОФІС І ПОСЛУГИ СЕКРЕТАРЯ

Приймаючи рішення про реєстрацію нерезидентної компанії для цілей податкового планування, захисту активів, здійснення транзакцій або будь-яких інших цілей, її власник повинен усвідомлювати, що в більшості випадків така юридична особа не може існувати виключно на папері. Оренда реального офісу в країні реєстрації компанії, як правило, не вимагається для ведення бізнесу і є марною тратою грошей у світі сучасних засобів зв'язку. Однак, незважаючи на це, як мінімум треба створити можливість для отримання і відправки вхідної кореспонденції, яка надходить на юридичну адресу, вказану в реєстраційних документах.

У більшості випадків також вимагається наявність у компанії діючих телефонних номерів, дзвінки на які приймаються секретарями безпосередньо в країні місця реєстрації компанії або переадресовуються на іноземні номери телефонів довірених осіб бенефіціара.

Послуги віртуального офісу варто відрізняти від послуг реєстраційного офісу, які не передбачають послуг секретаря та відправки документів.

Послуги «віртуального офісу» дозволять фактичному власнику іноземної юридичної особи швидко отримувати важливу інформацію, пов'язану з її діяльністю. Якісне секретарське обслуговування також дозволяє уникати непорозумінь і проблемних ситуацій у відносинах з контрагентами та органами влади, які можуть виникнути внаслідок відсутності прийому кореспонденції за юридичною адресою компанії.

Всі нюанси роботи «віртуального офісу», наприклад способи і строки пересилання кореспонденції, узгоджуються індивідуально з кожним клієнтом для максимальної зручності.

повернутися назад

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67