+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
послуги

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЙ В ОФФШОРНИХ ЮРИСДИКЦІЯХ

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЙ В ОФФШОРНИХ ЮРИСДИКЦІЯХ

Термін "оффшор" означає країну або спеціальну економічну зону, в якій відсутнє оподаткування та необхідність подання звітності в класичному її розумінні. Наявність компанії в офшорній зоні дає можливість здійснювати підприємницьку діяльність по всьому світу, істотно зменшуючи податкове навантаження або повністю його уникаючи.

ОСНОВНА ВІДМІННІСТЬ ОФШОРНОЇ ВІД ОНШОРНОЇ ЮРИСДИКЦІЇ

  • компанії, зареєстровані в офшорі, підлягають пільговому або нульовому оподаткуванню;
  • пільговий податковий режим надається компаніям, що не здійснюють діяльність на території офшору;
  • замість податків компанія сплачує щорічне мито;
  • в офшорі існує доволі високий рівень конфіденційності;
  • відсутність вимог щодо подання звітності.

Традиційно інформація про директорів, акціонерів і бенефіціарів не є в публічному доступі. Однак, в результаті світової тенденції до деофшоризації, більшість офшорів вводять вимоги про створення реєстрів директорів, акціонерів, а також про те, щоб інформація про бенефіціара зберігалася у реєстраційного агента.

При виборі офшору слід звертати увагу на участь юрисдикції в CRS обміні.

Найбільш популярні офшорні юрисдикції:

  1. Британські Віргінські Острови (БВО);
  2. Беліз;
  3. Сейшельські Острови;
  4. Маршаллові Острови;
  5. Панама.

Офшорні компанії продовжують залишатися популярним інструментом податкового планування і оптимізації. Деякі офшорні юрисдикції, як і раніше, забезпечують конфіденційність, включаючи анонімне володіння активами і бізнесом в цілому. Офшорні компанії також активно використовуються в ролі посередника в торгівельних угодах.

ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ ОФШОРНОЇ КОМПАНІЇ

Зареєструвати офшорну компанію можливо або через оформлення готової компанії або через реєстрацію нової компанії. Процес переоформлення готової (поличної) компанії займає 1 робочий день, реєстрація нової офшорної компанії відбувається впродовж 5-10 робочих днів. На первинній консультації спеціаліст допомагає клієнту визначитися з вибором юрисдикції, а також необхідними додатковими послугами (відкриття рахунку у банку, необхідність номінального директора, акціонера, випуску доручень та ін.).

ПОДАЛЬШЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ОФШОРНОЇ КОМПАНІЇ

Після реєстрації компанії і передачі пакета документів клієнтові, офшорну компанію необхідно підтримувати у хорошому стані і обслуговувати. Можливе надання послуг реєстраційного (юридичного) адресу, номінального директора, акціонера, послуг своєчасної оплати держмита, а також відкриття рахунку в іноземному банку для початку повноцінної роботи компанії.

Оскільки бізнес кожного клієнта є унікальним, фахівці ICF Legal Service розробляють індивідуальну структуру і стратегію податкового планування, окрема роль в якій відводиться офшору.

Окрім створення і підтримки корпоративних структур, ICF Legal Service надає увесь комплекс послуг, необхідний для компанії в офшорній юрисдикції, - від відкриття рахунку в іноземному банку і бухгалтерського супроводу, аудиту і подання фінансової звітності, до надання "віртуального офісу" і отримання необхідних ліцензій та дозволів, включаючи індивідуальних ліцензій НБУ.

повернутися назад

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67