+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
послуги

РАХУНКИ В ЛАТВІЇ

РАХУНКИ В ЛАТВІЇ

Банківська система Латвії має дворівневу структуру і складається як з національних банків, так і з філій іноземних банківських установ. Латвійська банківська система останні 15 років демонструє стабільність. На сьогоднішній день практично всі банки країни характеризуються ростом прибутковості, тим самим збільшуючи свою привабливість для власників бізнесу з близького зарубіжжя.

ВИКОРИСТАННЯ РАХУНКІВ У ЛАТВІЙСКОМУ БАНКУ

Латвійські банки пропонують різноманітні послуги клієнтам. Банки цього регіону позиціонують себе як розрахункові, проте більшість з них відкривають і традиційні ощадні рахунки. Деякі з фінансових установ надають також послуги з управління активами, відкриття інвестиційно-ощадних або інвестиційних рахунків.

Рахунок в банку Латвії може відкрити як резидент, так і нерезидент цієї держави. При цьому банки однаково орієнтовані як на корпоративних клієнтів, так і на фізичних осіб, які відкривають особисті рахунки.

Серед переваги банків Латвії для відкриття рахунку можна виділити:

  1. Відносна швидка процедура відкриття і використання рахунку.
  2. Можливість відкриття рахунку для нерезидента, включаючи офшорного.
  3. Мінімальні тарифи в рамках Європейського Союзу.
  4. Наявність мультивалютних рахунків.
  5. Наявність «європейської» гарантії вкладів в розмірі 100 000,00 EUR.
  6. Російськомовний персонал.
  7. Вигідне територіальне розташування Латвії.
  8. Наявність представників банків і Україні.

ПРОЦЕДУРА ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ

Простоту вибору банку і легкість процедури відкриття рахунку в Латвії не слід переоцінювати. Особливо слід враховувати світову тенденцію до ускладнення умов для відкриття і функціонування рахунків. Так, зустрічаються випадки, коли з метою підтвердження спроможності бенефіціара деякі латвійські банки вимагають документарного підтвердження прибутковості бізнесу клієнта, довідку з місця роботи з рівнем заробітної плати або довідку з українського або іноземного банку із зазначенням суми розміщеного депозиту. Крім того, все частіше встановлюються або підвищуються вимоги до непогшуваного залишку на рахунку.

повернутися назад

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67