+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
послуги

РАХУНКИ В СІНГАПУРІ І ГОНКОНЗІ

РАХУНКИ В СІНГАПУРІ І ГОНКОНЗІ

Привабливість Азії для ведення бізнесу продовжує зростати. Особливо варто відзначити такі міжнародні фінансові центри, що швидко розвиваються, як Сінгапур і Гонконг. Значною мірою ці юрисдикції відомі тим, що їх банківський сектор протягом багатьох років займає перші місця за показниками надійності та кредитним рейтингам. Високі рівні штрафів за порушення банківської таємниці в цих країнах сприяють захисту конфіденційності з боку держави.

ВИКОРИСТАННЯ РАХУНКУ В БАНКАХ СІНГАПУРУ І ГОНКОНГУ

Банки Сінгапуру і Гонконгу можуть використовуватися як для ощадних, так і для розрахункових цілей. При цьому ощадні рахунки в банках Сінгапуру часто інвестиційні, а особливістю ощадних банків Сінгапуру, на відміну від Гонконгу, є вимоги до високого незнижувального залишку.

Банки Сінгапуру:


Банк Гонконгу:ПРОЦЕДУРА ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ

Відкриття рахунку в Сінгапурі та Гонконзі - досить специфічна і складна процедура. Однак якщо клієнт повністю відповідає вимогам банку, провести її можна досить швидко і легко. Особливості процедури, переліку документів і умов для відкриття рахунку в значній мірі залежать від обраного банку. Для відкриття рахунку:

  1. Для банків Сінгапуру і Гонконгу необхідною є прив'язка зацікавленої у відкритті рахунку особи до Китаю, зокрема щодо діяльності компанії (у випадку корпоративного рахунку).
  2. Банки лояльніше відкривають рахунки на китайську, сінгапурську або гонконгську компанію.
  3. Стосовно розрахункового рахунку банки орієнтовані на дуже активного клієнта з частими (практично щоденними) транзакціями.
  4. Для відкриття корпоративного рахунку, як правило, потрібен виїзд на зустріч з представником банку, а також присутність на зустрічі в офісі банку такої кількості директорів, які становлять необхідний кворум.
  5. Банки проявляють значний інтерес до реальних бенефіціарних компаній, а також вимагають наявності зрозумілих і чітких схем бізнесу.
  6. Банки Сінгапуру і Гонконгу ведуть політику вибіркового відкриття рахунків, тому вони мають право відмовити у відкритті рахунку без пояснення причин.

повернутися назад

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67