+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
послуги

РАХУНКИ В АВСТРІЇ

РАХУНКИ В АВСТРІЇ

Австрія давно стала одним з провідних банківських центрів Європи завдяки високому ступеню захисту конфіденційності. Банківська таємниця в Австрії захищається Конституцією і не може бути порушена, за винятком випадків, прямо передбачених осносновним законом. Тому можна стверджувати, що гарантії банківської таємниці в цій юрисдикції нічим не поступаються гарантіям Швейцарії.

У той же час, спектр банківських послуг австрійських фінансових установ значно ширший, вартість банківського сервісу - нижча, а вимоги до профайлу клієнта часто є більш лояльними.

ВИКОРИСТАННЯ РАХУНКІВ У БАНКАХ АВСТРІЇ

Банки Австрії орієнтовані на відкриття як ощадних, так і розрахункових рахунків особистого і корпоративного характеру. Багато з них пропонують також інвестиційні послуги.

Зацікавленість клієнта в інвестиційній діяльності та його готовність скористатися запропонованими банком інструментами на сьогодні є важливими критеріями для прийняття позитивного рішення про відкриття рахунку. Також, останнім часом, серед банківських установ популярною практикою стало висуненя обов'язкової вимоги про використання клієнтом певної суми на рахунку в якості інвестиційного портфеля.

З урахуванням низького рівня депозитних ставок в Європі, таку політику банків не слід розцінювати негативно. Так, участь у спеціально розроблених професіоналами інвестиційних програмах банку, або ведення іншої інвестиційної діяльності через рахунок в банку, може сприяти примноженню ваших активів.

Банки в Австрії:

повернутися назад

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67