+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
послуги

РАХУНКИ на Кіпрі

РАХУНКИ на Кіпрі

Республіка Кіпр давно вважається бізнес-каналом між Європою і Азією, Близьким Сходом та Африкою, і вже багато років є популярним напрямком для іноземних інвестицій. Незважаючи на економічну кризу, з 2015 року Кіпр поступово почав виходити зі стану рецесії. Після трирічного економічного спаду, потенціал економіки і банківської системи держави поступово повертається до колишнього рівня.

ВИКОРИСТАННЯ РАХУНКІВ НА КІПРІ

Зручність і надійність розрахункових рахунків в банках Кіпру складає гідну конкуренцію банкам Прибалтики. Якщо вас цікавить прискорене і практично безпроблемне відкриття комерційного рахунку, то вибір кіпрського банку є ідеальним варіантом.

Серед переваг банків Кіпру для відкриття рахунку можна виділити наступні:

  • Не пред'являють вимоги до незнижувального залишку та розміру першого внеску;
  • Відкриття рахунку протягом місяця;
  • Одна з кращих гарантій банківської таємниці у світі;
  • Відносно прості вимоги до перевірки клієнтів;
  • Швидке і доступне відкриття комерційних рахунків в короткий термін.

Банки Кіпру:

ПРОЦЕДУРА ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ

  1. Складання резюме не тільки на бенефіціара, а й на розпорядника рахунку (для корпоративних рахунків);
  2. Банківська довідка про наявність рахунку від будь-якого з українських або зарубіжних банків, як для бенефіціара, так і для розпорядника рахунку (для корпоративних рахунків);
  3. Проведення ідентифікації директорів компанії шляхом надання апостильованої копії паспорту або паспорту в оригіналі.

Обов'язковою умовою будь-якого кіпрського банку є проведення особистої зустрічі бенефіціара за рахунком з представником банку. Як правило, таку зустріч можливо організувати в нашому офісі або в представництві банку в Києві.З огляду на членство Кіпру в ЄС і приєднання країни до Єврозони, в політиці банків все більше простежується тенденція до дотримання європейських вимог, що призводить до поступового ускладнення процедури відкриття рахунку та його подальшого використання. Сьогодні банки вимагають надання більш детальної інформації про рух коштів на рахунку, а також наявність підтверджуючих документів на проведення практично кожної транзакції.

повернутися назад

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67