+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
послуги

РАХУНКИ В ЛИТВІ

РАХУНКИ В ЛИТВІ

Литовська Республіка є членом Європейського союзу, що багато в чому визначає політику регулювання фінансового сектора цієї держави. Регулятор банківської системи - Центральний Банк Литви – виконує функції стабілізації національної валюти і її збереження та здійснює контроль над діяльністю інших фінансових установ. Банками Литви володіють, переважно, скандинавські фінансові групи. Завдяки високому рівню контролю, фінансова система Литви на сьогоднішній день досить стабільна.


ВИКОРИСТАННЯ РАХУНКІВ У ЛИТОВСЬКИХ БАНКАХ

Банки Литви відкривають рахунки як для резидентів, так і нерезидентів, включаючи для офшорних компаній. Литовські комерційні банки працюють як з фізичними, так і з корпоративними клієнтами.

Банківські установи пропонують широкий спектр фінансових послуг: розрахунково-касові операції, відкриття ощадних, інвестиційних і мультивалютних рахунків, послуги з управління активами, послуги віддаленого управління рахунком.

Серед переваг банків Литви для відкриття рахунку можна виділити наступні:

  1. Швидка процедура відкриття і обслуговування рахунку.
  2. Можливість відкриття банківського рахунку для нерезидента, в тому числі для офшорної компанії.
  3. Одні з найнижчих тарифів в Європейському Союзі на РКО.
  4. Наявність гарантії вкладів в розмірі 100.000,00 EUR.
  5. Російськомовний персонал.

Банк Литви: Siaulia Bank

ПРОЦЕДУРА ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ

З огляду на різноманітний спектр банківських послуг, світову тенденцію до посилення вимог і ускладнення процедури відкриття банківських рахунків, відкриттям рахунку в литовському банку повинен займатися фахівець. Процедура складається наступних етапів:

  1. Зустріч з клієнтом і отримання необхідної інформації про діяльність компанії, розпорядника рахунку і бенефіціара;
  2. Підготовка юристами ICF Legal Service необхідних банківських форм, підписання їх клієнтом;
  3. Проходження KYC - процедури, яка полягає в перевірці надійності клієнта. В процесі проходження даної процедури перевіряється причетність клієнта до відмивання грошей, фінансування тероризму. Також перевіряється платоспроможність бенефіціара;
  4. Активація рахунку.

Банки Литви, як правило, просять надати підтвердження платоспроможності бенефіціара компанії та документарне підтвердження наявності та прибутковості резидентного бізнесу клієнта. Зустрічаються випадки, коли банк для відкриття рахунку може вимагати довідку з резидентного або іноземного банку, яка повинна містити дані про наявність коштів на банківському рахунку клієнта.

Проходження процедури KYC є одним з найскладніших етапів відкриття рахунку, який, без спеціальних знань, може затягнутися на кілька місяців.

повернутися назад

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67