+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію
послуги

рахунки в грузії

рахунки в грузії

Грузія є країною, яка динамічно розвивається на Кавказі і має тісні зв'язки з Європейським Союзом і США. Реформи, проведені в цій державі за останні десять-п'ятнадцять років, створили позитивний економічний клімат і стабільну фінансову систему. Іноземний бізнес зацікавлений у присутності в Грузії завдяки низькому корпоративному податку (15%) і ліберальному регуляторному режиму. Найбільші банки Грузії стабільно входять в топ-банків світу за показниками зростання і стабільності.

ВИКОРИСТАННЯ РАХУНКІВ У БАНКАХ ГРУЗІЇ

Незважаючи на привабливість і деяку схожість з офшорними юрисдикціями, Грузія докладає максимум зусиль для протидії відмиванню грошей і мінімізації ризиків, пов'язаних зі зростаючою кількістю депозитарних рахунків нерезидентів. Останнім часом Грузія, на відміну від багатьох Кавказьких і близькосхідних країн, дотримується рекомендацій ФАТФ, а також уклала угоду про автоматичний обмін інформацією з США відповідно до закону FATCA. Уклала угоди про уникнення подвійного оподаткування з 49 країнами світу.

Регулятором банківської сфери виступає Національний банк Грузії. На ринку фінансових і банківських послуг присутні як місцеві, так і міжнародні банки.

Банки Грузії:

ПРОЦЕДУРА ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ

За загальним правилом для відкриття рахунку в грузинському банку потрібен мінімум документів - для громадян країн-членів Європейського союзу для початку процедури відкриття рахунку необхідно надати лише паспорт. З іншого боку, деяким ускладненням можна вважати необхідність особистої присутності бенефіціара або його представника в банку.

повернутися назад

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Залиште нам заявку і ми надамо вам консультацію
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67