+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію

послуги

МІЖНАРОДНОГО ПОДАТКОВОГО ПЛАНУВАННЯ

Компанія за кордоном - це ключовий елемент для ведення та існування будь-якого бізнесу. За допомогою іноземних компаній досягаються важливі задачі, такі як захист активів, оптимізація оподаткування, вихід на нові ринки, розподіл активів і багато інших.

Компанія підпорядковується законодавству тієї держави, згідно з правом якого вона була створена - або, іншими словами, компанія під юрисдикцією певної держави (юрисдикції), як правило, де вона створена.

Розміщення коштів на рахунку в закордонному банку здавна вважається надійним способом збереження і примноження своїх заощаджень. Ухвалення рішення про розміщення коштів за кордоном для фізичних осіб, в більшій мірі обумовлено потребою захисту своїх заощаджень від можливих економічних коливань в країні свого резидентства. У свою чергу, для юридичних осіб, які здійснюють міжнародну діяльність, рахунок у закордонному банку спрощує ведення бізнесу і розширює межі взаємодії. Наявність рахунку в оптимально підібраній банківській юрисдикції сприяє повноцінній роботі компанії з урахуванням усіх її особливостей, надає статус і підвищує рівень репутації, в якості ділового партнера.

Комплекс правових і фінансових механізмів, спрямованих на забезпечення схоронності активів та зниження ризиків протиправних дій з боку третіх осіб, захист від можливих рейдерських захоплень. Ефективна модель захисту активів дозволить вам убезпечити свій стан, збільшити капітал і відкрити нові можливості розвитку бізнесу.

Податкова сторона ведення бізнесу є однією з найскладніших і найважливіших його складових. Завдяки сьогоднішнім світовим тенденціям в сфері оподаткування та розкриття інформації все більш затребуваним стає міжнародне структурування бізнесу та податкове планування з урахуванням податкового навантаження і рівня конфіденційності. Коли традиційні схеми оптимізації оподаткування вже не відповідають новим вимогам, ми пропонуємо інноваційні рішення.

Податкове законодавство – це та галузь права, яка невпинно розвивається, оскільки нововведення з'являються практично кожен місяць. При цьому зміни, внесені пізніше податкового законодавства найчастіше ще більше погіршують становище платників податків. Крім того, незважаючи на постійні зміни, в податкових нормах з кожним днем стає дедалі більше правових прогалин і неточностей.

Останнім часом посилилися міжнародні вимоги до компаній у сфері оподаткування, бухгалтерського обліку та аудиту, і зазначені вимоги продовжують посилюватися. Це призводить до необхідності складання фінансової звітності для компаній, до яких раніше подібні вимоги не пред'являлися.

Фінансова звітність може бути трьох видів:

  • складена за стандартами IAS і GAAP;
  • складена відповідно до національних стандартів звітності;
  • складена відповідно до внутрішньо-корпоративних норм для прийняття управлінських рішень.

В качестве альтернативы классическим банковским счетам мы предлагаем открытие счета в платежной системе. На сегодняшний день платежные системы или Payment Service Providers (PSP) составляют существенную конкуренцию банкам и легко закрывают потребность бизнеса в таких услугах как международные расчеты, банковские карты и в некоторых случаях даже торговое финансирование.

ПОСЛУГИ, ЯКІ ПРОПОНУЄМО МИ, ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ВАМ СУТТЄВЕ ЗНИЖЕННЯ ПОДАТКОВОЇ НАВАНТАЖЕННЯ, ЗАХИСТ АКТИВІВ І ПОДАЛЬШИЙ БЕЗПЕЧНИЙ РОЗВИТОК ФІРМИ