блог

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ #28

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ #28

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ #28

04.09.2018
author ICF category Weekly Digest

НОВИНИ УКРАЇНИ

1. Кіберполіція викрила організаторів масштабної шахрайської он-лайн-фінансової біржі

Про це 30 серпня 2018 року повідомив керівник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк. Зокрема повідомляється, що зловмисники діяли на території декількох країн. Один з їх офісів розміщувався у місті Києві та налічував близько 60 працівників. Під час обшуку поліцейські вилучили клієнтську базу, яка налічувала більше 15 тисяч осіб..

За словами С. Демедюка, працівники Департаменту кіберполіції встановили, що злочинна група діяла з 2013 року. Її учасники на чолі з 28-річним іноземцем організували злочинну схему заволодіння коштами громадян. Ця схема діяла під виглядом участі в он-лайн-торгах валютними парами (бінарні опціони), використовуючи низку он-лайн-ресурсів.. Для цього зловмисники спеціально створили веб-ресурси «binex. ru», «binex. ua», «binex. kz». Вони мали на меті залучення потенційних клієнтів та створення враження участі в реальних онлайн фінансових торгах. Клієнту пропонувалося взяти участь у торгах шляхом відкриття спеціального демо-рахунку, за допомогою якого створювалася імітація успішних торгів. Після цього потенційній жертві пропонували відкрити реальний рахунок.

Детальніше

БАНКИ

1. США можуть в будь-який момент почати розслідування проти Danske Bank

30 серпня 2018 року помічник секретаря департаменту Міністерства фінансів США по боротьбі з фінансуванням тероризму Маршалл Біллінгслі заявив, що Сполучені Штати уважно стежать за ситуацією навколо Danske Bank.

Станом на сьогодні, проти Danske Bank розпочато розслідування в Естонії та Данії. Банк підозрюється у відмиванні грошей. Через розслідування вартість активів банку знизилася на 50% за останні 6 місяців.

Маршалл Біллінгслі, однак, відмовився підтверджувати, чи було розпочато аналогічне розслідування в США, чи ні.

Детальніше

Детальніше

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

1. Великобританія, Австралія, Канада, Нова Зеландія і США домовилися посилити співпрацю у сфері обміну інформацією про бенефіціарних власників

Про це 30 серпня 2018 року представники вищеназваних країн домовилися на щорічному саміті.

У заключній заяві, зокрема, говориться: «Ми домовилися підтримувати зусилля Групи G20 і FATF в боротьбі з незаконним фінансуванням шляхом підвищення гарантування своєчасного доступу правоохоронних органів до інформації про бенефіцірної власності. Ми також дійшли згоди про необхідність тісно співпрацювати з приватним сектором з метою сприяння адекватному і точному збору інформації про кінцевих бенефіціарів».

Детальніше

Детальніше

заказать бесплатную консультацию

замовити консультацію