+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію

Блог

Нацбанк Украины изменил порядок раскрытия банковской тайны Нацбанк Украины изменил порядок раскрытия банковской тайны

Украинские финансовые учреждения обязаны предоставлять по запросу госорганов информацию о своих клиентах, которая является банковской тайной. Ранее такая информация была доступна только по решению суда.

Детальніше
Привлекательность кипрских банков для ведения бизнеса Привлекательность кипрских банков для ведения бизнеса

На сьогоднішній день проблема відкриття рахунку в кіпрському банку стає дуже актуальною, оскільки в зв’язку з виходом нових регуляторних правил Центробанку Кіпру у вигляді Циркуляра I від 14 червня 2018 року і Циркуляра II від 2 листопада 2018 року банківська система держави вимушено переорієнтується на нову модель роботи з клієнтами. Олена Булгакова і Вікторія Деркач спеціально для Finance.ua.

Детальніше
МІЖНАРОДНА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ. КОЛИ БАНК ВИМАГАЄ ЗВІТНІСТЬ ІНОЗЕМНОЇ КОМПАНІЇ? МІЖНАРОДНА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ. КОЛИ БАНК ВИМАГАЄ ЗВІТНІСТЬ ІНОЗЕМНОЇ КОМПАНІЇ?

Останнім часом вимоги до компаній у сфері оподаткування, бухгалтерського обліку та аудиту посилилися і продовжують посилюватися. Як результат, з'являється необхідність складання фінансової звітності для компаній, до яких раніше подібні вимоги не пред'являлися.

Детальніше
В яких випадках банк має право закрити рахунок компанії? В яких випадках банк має право закрити рахунок компанії?

Олена Булгакова спеціально для Finance.ua розповідає про те, в яких випадках банк має право закрити рахунок компанії.

Детальніше
УКРАЇНЦІВ МОЖУТЬ ЗОБОВ'ЯЗАТИ ПОДАВАТИ ЗВІТНІСТЬ ПРО СВОЇ ІНОЗЕМНІ АКТИВИ УКРАЇНЦІВ МОЖУТЬ ЗОБОВ'ЯЗАТИ ПОДАВАТИ ЗВІТНІСТЬ ПРО СВОЇ ІНОЗЕМНІ АКТИВИ

Відповідний законопроект в рамках імплементації міжнародних правил по боротьбі з податковими «ухильниками» оприлюднили Мінфін і НБУ.

Детальніше

заказать бесплатную консультацию

замовити консультацію