Блог

Справа ФК «Динамо» (Київ) — одна з найгучніших справ цього року, яка пов’язана з «офшорними» схемами Справа ФК «Динамо» (Київ) — одна з найгучніших справ цього року, яка пов’язана з «офшорними» схемами

У ФК «Динамо» було декілька компаній: в Україні та на Кіпрі ( «Newport Management LTD»). Офіційну частину зарплати динамівцям платила українська компанія, а мільйонні гонорари – кіпрська компанія. Варто відзначити, що «Newport Management LTD» була сторонньою компанією і хоча і вважалася спонсором «Динамо», але структурних зв'язків з ним не мала. Однак у 2017 році УЄФА зажадав припинити вищезгадану схему, так як згідно з європейською футбольною директивою фінансування клубів третіми особами суворо заборонено.

Детальніше
Привлекательность кипрских банков для ведения бизнеса Привлекательность кипрских банков для ведения бизнеса

На сьогоднішній день проблема відкриття рахунку в кіпрському банку стає дуже актуальною, оскільки в зв’язку з виходом нових регуляторних правил Центробанку Кіпру у вигляді Циркуляра I від 14 червня 2018 року і Циркуляра II від 2 листопада 2018 року банківська система держави вимушено переорієнтується на нову модель роботи з клієнтами. Олена Булгакова і Вікторія Деркач спеціально для Finance.ua.

Детальніше
Відкриття компанії в зарубіжній юрисдикції. Різниця між США і Європою Відкриття компанії в зарубіжній юрисдикції. Різниця між США і Європою

Для ведення міжнародного бізнесу обирають різні зарубіжні країни. Найбільш часто стоїть вибір, якій юрисдикції віддати перевагу: США або країні в Європі? Надія Алешко - старший юрист, спеціально для Finance.ua.

Детальніше
МІЖНАРОДНА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ. КОЛИ БАНК ВИМАГАЄ ЗВІТНІСТЬ ІНОЗЕМНОЇ КОМПАНІЇ? МІЖНАРОДНА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ. КОЛИ БАНК ВИМАГАЄ ЗВІТНІСТЬ ІНОЗЕМНОЇ КОМПАНІЇ?

Останнім часом вимоги до компаній у сфері оподаткування, бухгалтерського обліку та аудиту посилилися і продовжують посилюватися. Як результат, з'являється необхідність складання фінансової звітності для компаній, до яких раніше подібні вимоги не пред'являлися.

Детальніше

заказать бесплатную консультацию

замовити консультацію