+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
замовити консультацію

досягнення

01
The LEGAL 500

Протягом 28 років The Legal 500 аналізує можливості юридичних фірм по всьому світу, а сама комплексна програма досліджень щороку переглядається і оновлюється, щоб громадськість отримувала найсучасніше бачення глобального юридичного ринку. Legal 500 оцінює сильні сторони юридичних фірм в більш ніж 100 юрисдикціях. Дослідження засноване на відгуках 250 000 клієнтів зі всьому світу, матеріалах юридичних компаній, інтерв'ю з провідними адвокатами з приватної практики, а також орієнтується на думку групи аналітиків, які мають значний досвід роботи на юридичному ринку.

The LEGAL 500
02
ЄВРОПЕЙСЬКА БІЗНЕС АСОЦІАЦІЯ (EBA)

Об'єднуючи більш ніж дев'ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніший бізнес-спільнот, що працюють на українському ринку. ЕВА була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Асоціація працює для того, щоб дати своїм компаніям-учасникам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання і поліпшити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

ЄВРОПЕЙСЬКА БІЗНЕС АСОЦІАЦІЯ (EBA)
03
Tax on Transactions Global Guide

Глобальний інсайд від провідних юристів та порівняльний аналіз застосування законодавства в усьому світі щорічно публікується в Thomson Reuters. Tax on Transactions Global Guide містить практичну інформацію з актуальних питань оподаткування для корпоративних і фінансових угод, а також «питання і відповіді» по існуючим в кожній з країн світу нормам податкового законодавства і практики їх застосування. ICF Legal Service стала ексклюзивним партнером проекту в Україні в цьому році. Видання розповсюджується в 148 юрисдикціях для понад 40 000 одержувачів - юристів провідних світових компаній.

Tax on Transactions Global Guide
04
МІЖНАРОДНА ФІСКАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ (IFA)

Єдина неурядова міжнародна організація, що займається питаннями оподаткування в усьому світі. IFA об'єднує більше 12 500 фахівців-практиків, податківців та науковців зі 111 країн-членів асоціації, які займаються оподаткуванням міжнародних угод і порівняльним аналізом податкового законодавства. З моменту свого заснування в 1938 році ця організація спільно з кожною окремою країною забезпечує всебічне дослідження міжнародного оподаткування, а також розробляє практичні програми та ініціативи в цій галузі. Офіс асоціації розташований в Роттердамі. IFA має консультативний статус в ООН, ОЕСР, МВФ, ЄС і СІАТ.

МІЖНАРОДНА ФІСКАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ (IFA)
05
СПІЛКА УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ (СУП)

Перша велика об'єднана сила українських підприємців, створена за межами політичних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища та популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України.

СПІЛКА УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ (СУП)