+38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67
Заказать консультацию
Услуги

Счета в Австрии

Счета в Австрии

Австрія давно стала одним з провідних банківських центрів Європи завдяки високому ступеню захисту конфіденційності. Банківська таємниця в Австрії захищається Конституцією і не може бути порушена, за винятком випадків, прямо передбачених осносновним законом. Тому можна стверджувати, що гарантії банківської таємниці в цій юрисдикції нічим не поступаються гарантіям Швейцарії.

У той же час, спектр банківських послуг австрійських фінансових установ значно ширший, вартість банківського сервісу - нижча, а вимоги до профайлу клієнта часто є більш лояльними.

ВИКОРИСТАННЯ РАХУНКІВ У БАНКАХ АВСТРІЇ

Банки Австрії орієнтовані на відкриття як ощадних, так і розрахункових рахунків особистого і корпоративного характеру. Багато з них пропонують також інвестиційні послуги.

Зацікавленість клієнта в інвестиційній діяльності та його готовність скористатися запропонованими банком інструментами на сьогодні є важливими критеріями для прийняття позитивного рішення про відкриття рахунку. Також, останнім часом, серед банківських установ популярною практикою стало висуненя обов'язкової вимоги про використання клієнтом певної суми на рахунку в якості інвестиційного портфеля.

З урахуванням низького рівня депозитних ставок в Європі, таку політику банків не слід розцінювати негативно. Так, участь у спеціально розроблених професіоналами інвестиційних програмах банку, або ведення іншої інвестиційної діяльності через рахунок в банку, може сприяти примноженню ваших активів.

Банки в Австрії:

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД

ЗАКАЖИТЕ КОНСУЛЬТАЦИЮ!
Оставьте нам заявку и мы вам предоставим консультацию
ТЕЛЕФОН: +38 (044) 520 28 00, +38 (044) 255 57 67

Страна, в которой преобладает развитие экономики, приток прибыли, размеренный уклад жизни и деятельности, спокойно может стать надежной и уверенной оффшорной зоной для сбережения инвестиций или проведения расчетных операций для нерезидентов. К таким престижным юрисдикциям можно отнести и Австрию.

Достоинства австрийских банков

Оффшорные счета в Австрии могут быть открыты как на физическое, так и на юридическое лицо. Жестких условий австрийские банки не ставят, поэтому клиенты могут открывать такие виды счетов:

  • инвестиционные;
  • сберегательные;
  • расчетные.

Немаловажно, что стоимость услуг банка невысокая и требования к перечню необходимых документов мягче. К преимуществам открытия счета в Австрии относится высокая степень конфиденциальности, которую защищает закон.

Какова помощь ICF в открытии счета в Австрии?

При желании открыть счет в Австрии, Швейцарии, Гонконге и прочих популярных странах можно обратиться к нам. Квалифицированные специалисты нашей фирмы помогут организовать встречу с представителями банка, оформить нужные документы, обеспечат комфортное функционирование компании. При этом на любой вид услуги действует лояльная цена.